Nawet najbardziej profesjonalna sesja zdjęciowa nie obejdzie się bez obróbki zdjęć. Dzięki nowoczesnym programom graficznym sprawimy, że twoje fotografie będą wyglądały jeszcze bardziej efektownie oraz zyskają pożądane właściwości.

Postprodukcja rozpoczyna się po zakończeniu sesji zdjęciowej. Obecnie, za sprawą technologii fotografii cyfrowej, posiadamy znacznie szersze możliwości w obróbce zdjęć. Obraz zapisywany jest w formie cyfrowej i może być dowolnie przetworzony, w celu uzyskania oczekiwanego efektu.

Nasze studio fotograficzne oferuje kompleksowe usługi w zakresie postprodukcji. Prowadzona przez nas obróbka zdjęć polega na zastosowaniu profesjonalnych technik graficznych, w oparciu o program Photoshop. Stosujemy obróbkę cyfrową skoncentrowaną na uwypukleniu cech fotografowanego obiektu, a także wykonujemy profesjonalny retusz z zastosowaniem specjalistycznych technik cyfrowych.

Retusz może być wykonany zarówno w celu publikacji zdjęć w internecie  (w sklepie internetowym lub na stronie WWW klienta), jak i do prezentacji (w katalogach, folderach, portfolio oraz w innych materiałach przeznaczonych do druku).

Obróbka zdjęć obejmuje między innymi:

  • retusz kolorów, kontrastu oraz jasności
  • poprawienie perspektywy na zdjęciach
  • zredukowanie niedoskonałości
  • usunięcie tła wokół postaci lub obiektu na zdjęciu
  • wykonanie fotomontażu na życzenie (na przykład poprzez dodanie tła do zdjęcia lub innych elementów, przeniesienie obiektów czy postaci ze zdjęcia do innej scenerii),
  • nałożenie efektów specjalnych

Naszą specjalnością jest również renowacja i obróbka starych zdjęć rodzinnych. Skanujemy dostępne negatywy bądź same fotografie i doprowadzamy je do optymalnego stanu (zanim powstały zniszczenia). Oferujemy także skanowanie negatywów oraz  zastosowanie retuszu – dzięki temu możliwa jest zamiana zdjęć analogowych na ich formę cyfrową.

Jeżeli masz dodatkowe pytania, związane z naszymi usługami fotograficznymi pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Fotografia Tomasz Pawlak – obróbka zdjęć Łódź – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Dalczego u nas?

cecha 1

tekst zajawki do wprowadzenia

cecha 2

tekst zajawki do wprowadzenia

cecha 3

tekst zajawki do wprowadzenia

cecha 4

tekst zajawki do wprowadzenia

cecha 5

tekst zajawki do wprowadzenia

cecha 6

tekst zajawki do wprowadzenia