Fotografia ciążowa - Łódź

Ciąża to jeden z najważniejszych i niezwykle wyjątkowych okresów w życiu każdej kobiety. Zgodnie z tym przekonaniem, jako profesjonalny, doświadczony i pełen pasji fotograf z Łodzi, specjalizuję się w wykonywaniu fotografii ciążowej, będącej najlepszą pamiątką dla przyszłych rodziców i zatrzymującą wspomnienia na całe życie. W sesjach z brzuszkiem kieruję się głównie ukazywaniem piękna kobiecego, zmieniającego się ciała oraz niesamowitych emocji, które towarzyszą oczekiwaniu na przyjście maluszka. Do fotografii ciążowej i każdej sesji podchodzę indywidualnie, chcąc spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek. Zdjęcia wykonuję w przytulnych miejscach, zarówno w atelier, jak i plenerze czy domu przyszłych rodziców na terenie Łodzi, tak by osoby biorące udział w sesji czuły się przyjemnie i komfortowo. Fotografia ciążowa obejmuje zarówno sesje jednoosobowe, w których obiektyw skupia się na przyszłej mamie, jak i sesje rodziców.

 Fotograf Tomasz Pawlak sesja ciazowa lodz 01
 Fotograf Tomasz Pawlak sesja ciazowa lodz 02
 Fotograf Tomasz Pawlak sesja ciazowa lodz 03
 Fotograf Tomasz Pawlak sesja ciazowa lodz 04
 Fotograf Tomasz Pawlak sesja ciazowa lodz 05
 Fotograf Tomasz Pawlak sesja ciazowa lodz 06
 Fotografia ciazowa lodz 03
 Fotografia ciazowa lodz 04
 sesje brzuszkowe tomasz pawlak fotograf lodz 01
 sesje brzuszkowe tomasz pawlak fotograf lodz 02
 sesje brzuszkowe tomasz pawlak fotograf lodz 04
 sesje brzuszkowe tomasz pawlak fotograf lodz 05
 sesje brzuszkowe tomasz pawlak fotograf lodz 06
 sesje brzuszkowe tomasz pawlak fotograf lodz 03
 akt w ciazy fotografia brzuszkowa lodz 02
 akt w ciazy fotografia brzuszkowa lodz 03
 Portret ciazowy fotograf lodz 03
 Portret ciazowy fotograf lodz 01
 Portret ciazowy fotograf lodz 02
 zdjecia ciazowe na prezent fotograf lodz 02
 zdjecia ciazowe na prezent fotograf lodz 03
 zdjecia ciazowe na prezent fotograf lodz 01

Fotografia ciążowa – wyjątkowa pamiątka

Zdjęcie jest najlepszym sposobem na zatrzymanie wspomnień. To właśnie zbiór zdjęć z wyjątkowych chwil, jakie towarzyszą nam przez całe życie, zamkniętych w cyfrowym lub tradycyjnym albumie, z czasem staje się unikatową pamiątką, pozwalającą wrócić do tych ważnych wydarzeń. Sesja ciążowa będzie zarówno świetną przygodą dla przyszłych rodziców, jak i niezapomnianym wspomnieniem. Oferowana przeze mnie fotografia ciążowa wykonywana na terenie Łodzi świetnie sprawdzi się też jako prezent dla każdej mamy. Pozwoli na zatrzymanie wyjątkowej chwili, do której będzie można powracać wspólnie z najbliższymi, partnerem oraz narodzonym dzieckiem. Gwarantuję nie tylko profesjonalizm i doświadczenie, ale również niezapomniane chwile, które pozwolą wykonać zdjęcia w miłej atmosferze i bez niepotrzebnego skrępowania.

Profesjonalna sesja ciążowa na terenie Łodzi

Oferowana przeze mnie usługa fotografii ciążowej realizowana jest na terenie Łodzi w przytulnych i komfortowych dla pozujących miejscach. Jedną z możliwości jest profesjonalne atelier, w którym wykonujemy zdjęcia artystyczne z dobrze dostosowanym światłem, głębią ostrości oraz ekspozycją. W sezonie wiosenno-letnim dużym zainteresowaniem cieszy się fotografia ciążowa w plenerze. W zależności od oczekiwań i upodobań klientów, profesjonalne sesje wykonuję także w domach, tak by pozujący mogli poczuć się „jak u siebie”. To pozwala na całkowite rozluźnienie się i brak jakiegokolwiek skrępowania przed aparatem. Usługa fotografii ciążowej obejmuje również profesjonalny makijaż. Ponadto pomagam w ustawieniu i pozowaniu, aby zdjęcia były jak najbardziej naturalne i pomogły uchwycić najważniejsze kadry.