Zdjęcia paszportowe

Zdjęcia biometryczne realizowane są według obowiązujących wytycznych rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych. Zapewnia to pełną akceptowalność urzędów i instytucji wymagających składania zdjęć do dokumentów. Fotografię do dokumentów realizujemy w studio na ulicy Narutowicza 47 lok 1 parter w Łodzi, Piotrkowska 25, ale także dojeżdżamy do klienta w celu realizacji takich zdjęć. Oferta zdjęć biometrycznych obejmuje:

 • zdjęcia do dowodu osobistego
 • zdjęcia paszportowe
 • zdjęcia do wiz europejskich
 • zdjęcia wiza USA
 • zdjęcia wizy krajów azjatyckich
 • zdjęcie do karty pobytu
 • zdjęcie do prawa jazdy
 • zdjęcie do karty kierowcy
 • zdjęcie do dyplomu wyższej uczelni
 • zdjęcie do licencjatu
 • zdjęcie prawa wykonywania zawody
 • legitymacja szkolna
 • identyfikator zawodowy

Zdjęcia dostępne są w ciągu 10 minut . Otrzymujecie wersję papierową (trwały wydruk termosublimacyjny) oraz wersję elektroniczną.

Ile kosztuje zdjęcie biometryczne? Wersja elektroniczna+ wydruk to 40 zł

Ile kosztuje zdjęcie do Dyplomu ? 4 sztuki wersji papierowej + wersja cyfrowa to 45 zł. 8 sztuk papierowych + wersja cyfrowa przesłana na adres mailowy to 50 zł

Zdjęcie do paszportu wcale nie musi być mało atrakcyjne. Wykonane w profesjonalnym studiu fotograficznym z najlepszym sprzętem będzie w pełni estetyczne i po prostu piękne! Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie oraz indywidualnie, aby zdjęcia odpowiadały potrzebom klientów. Po wykonaniu fotografii masz możliwość jej weryfikacji – jeśli nie będziesz zadowolony z wyniku, zdjęcie zostanie powtórzone. Co ważne, od naszego studia, do biura paszportowego w Łodzi dotrzesz w zaledwie 5 min pieszo. Pozwala to zaoszczędzić wiele czasu na przemieszczanie się i tym samym szybko załatwić sprawy w obu placówkach – zarówno wykonać zdjęcie paszportowe, jak i złożyć wniosek o wydanie dokumentu.

Fotograf obok biura paszportowego to duże udogodnienie. Łatwo dostępna lokalizacja naszego studia 5 minut od wspomnianego biura pozwoli zapomnieć o długim, mozolnym szukaniu najbliższego, a przy tym profesjonalnego studia fotograficznego, by zdobyć komplet dokumentacji potrzebnej w urzędzie. Zdjęcia paszportowe w Łodzi to żaden problem – wszystko dla Twojej wygody. Posługujemy się innowacyjnym sprzętem i mamy komfortowo wyposażone studio, co pozwala uzyskać nam wysokiej jakości, zadowalające zdjęcia z zachowaniem wygody klienta. Udostępniamy zarówno fizyczne wydruki zdjęć dopasowane wielkością do dokumentów, jak i wersje elektroniczne na życzenie.

Fotograf przy biurze paszportowym w Łodzi

Fotograf obok biura paszportowego łączy najwyższą jakość usług zapewnioną przez profesjonalnych fotografów z błyskawicznym czasem wykonania oraz atrakcyjną ceną. Zapraszamy do kontaktu lub bezpośredniej wizyty w naszym studiu!

 fotografia do identyfikatora
 fotografia do prawa jazdy
 fotografia do legitymacji
 fotografia do dowodu osobistego
 zdjęcie do identyfikatora
 zdjęcie do paszportu
 zdjęcie biometryczne
 zdjęcie do dowodu osobistego
 zdjęcie do prac uczelni wyższych
 zdjęcie do pracy licencjackiej
 zdjęcie do pracy dyplomowej
 zdjęcie do pracy inżynierskiej
 zdjęcie do pracy magisterskiej
 zdjęcie do pracy doktoranckiej
 fotografia do prac uczelni wyższych
 fotografia do pracy licencjackiej
 fotografia do pracy dyplomowej
 fotografia do pracy inżynierskiej
 fotografia do pracy magisterskiej
 fotografia do pracy doktoranckiej
 fotografia do wizy rosyjskiej
 fotografia do wizy chińskiej
 fotografia do wizy japońskiej
 fotografia do wizy =
 fotografia do wizy amerykańskiej
 fotografia do wizy USA
 zdjęcie do wizy rosyjskiej
 zdjęcie do wizy chińskiej
 zdjęcie do wizy japońskiej
 zdjęcie do wizy
 zdjęcie do wizy amerykańskiej
 zdjęcie do wizy USA