Sesja fotograficzna w prezencie

Szukasz unikatowego pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? Postaw na sesję fotograficzną! Ten unikatowy upominek na pewno na długo zapadnie jej w pamięć i będzie stanowił wspaniałą pamiątkę, w postaci profesjonalnych zdjęć. Z usługi można skorzystać w naszym studiu fotograficznym!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że poszukiwanie dobrego pomysłu na upominek dla kogoś bliskiego może być bardzo trudnym zadaniem. Aby uniknąć prezentu, który jest powszechnie dostępny, warto pomyśleć o podarowaniu sesji fotograficznej, która stanowi coś niezwykłego i jedynego w swoim rodzaju.

Profesjonalna sesja fotograficzna jest niesamowitą okazja, aby zatrzymać ulotne chwile na najwyższej jakości fotografiach, przygotowanych przez specjalistę w swojej dziedzinie. Dzięki temu, że zdjęcia poddawane są fachowej obróbce graficznej, każde z nich wygląda spektakularnie. To również niezapomniane przeżycie dla jej uczestnika!

Sesja foto w prezencie może mieć różnorodną tematykę:

  • sesja portretowa
  • sesja do portfolio
  • sesja dla przyszłej mamy
  • sesja artystyczna
  • sesja dla zakochanych
  • sesja rodzinna

Podarowana sesja fotograficzna może odbywać się zarówno w studiu fotograficznym, jak i w innych przestrzeniach. Realizujemy sesje na prezent w plenerze przyrodniczym, miejskim oraz specjalnie wynajmowanych wnętrzach. 

W naszym studiu fotograficznym możesz mieć pewność, że taki upominek jak sesja foto, na pewno będzie udany. Posiadamy nie tylko nowoczesne zaplecze i obszerne doświadczenie. Naszym klientom zapewniamy również kompleksową obsługę, która może obejmować profesjonalny makijaż i wykonanie fryzury na życzenie, aby podkreślić urodę portretowanej osoby.

W razie dodatkowych pytań, związanych z naszymi usługami fotograficznymi, prosimy o przekazanie ich przez e-mail lub kontakt telefoniczny. Odpowiemy na nie wyczerpująco.

Fotografia Tomasz Pawlak – sesje na prezent Łódź – nie czekaj i zrób bliskiej osobie niesamowity upominek!

Dlaczego u nas?

Fotografia jest nie tylko naszym zawodem, ale i pasją, naszym życiem. Nie traktujemy jej jako zajęcie „z doskoku”, ale w pełni oddaliśmy się jej praktykowaniu. Z pasją jest ściśle powiązane wykształcenie kierunkowe, wieloletnie doświadczenie, wystawy fotograficzne. Współpraca z nami, daje gwarancje najwyższej jakości materiału zdjęciowego, oraz mile spędzonego czasu w trakcie jego tworzenia.

Przede wszystkim kreatywność.

Obecna rola fotografii to ukazanie świata, który znamy z innego punktu widzenia. Chwila zatrzymania w biegu dnia codziennego. Dostrzeżenie elementów z naszego najbliższego otoczenia. Ubranie fotografowanych osób w estetykę artystyczną, sztukę kompozycji, grę światła. Dzięki temu kadry fotograficzne stają się utworami artystycznymi. Kreatywność to indywidualne podejście do tematu, nie powielane utartych schematów.

Wszystko jest na czas.

Realizacje fotograficzne to praca grupy osób.  Szanujemy ich zaangażowanie, pasję i oddanie zawodowe. Przeprowadzenie sesji zdjęciowej wymaga działań według ściśle założonego planu. Gwarantuje to uzyskanie zamierzonego efektu i zrealizowanie sesji na czas. Materiał fotograficzny otrzymasz zawsze w określonym wcześniej terminie. W profesjonalnej jakości i odpowiednim formacie graficznym.

Doświadczenie zawodowe.

Fotografia profesjonalna wymaga poświęceń, wyrzeczeń. Nie pozostawia chwili wolnego czasu. Daje w zamian ogromną satysfakcje, poczucie uszczęśliwiania ludzi. Uczestnictwa w najważniejszych momentach ich życia. Zdobyliśmy doświadczenie zawodowe i chętnie ofiarujemy wam nasze umiejętności podczas realizacji sesji fotograficznych, retuszu zdjęć, przygotowaniu materiału do druku. Podzielimy się zdobytym doświadczeniem i umiejętnościami zawodowymi podczas kursów i warsztatów fotograficznych. Zarazimy was pasją do fotografii.