Zdjęcia portretowe

Sesja portretowa ma za zadanie nie tylko zaprezentowanie osoby, która jest jej głównym bohaterem, ale może również opowiadać unikatową historię. Jeżeli szukasz specjalistów w zakresie sesji portretowych w Łodzi, zapraszamy do wybrania naszych usług!

Gdy chcesz zatrzymać czas i stać się właścicielem zdjęć idealnie uwieczniających ciebie na danym etapie życia, warto postawić na współpracę z profesjonalistą w tej właśnie dziedzinie. Sesje portretowe to idealny wybór dla osób, które chcą uzyskać dzięki nim osobistą pamiątkę – w ten sposób twoje wspomnienia przybiorą niezwykłą postać.

Podczas sesji portretowej fotograf może ująć wizerunek osoby fotografowanej w sposób profesjonalny. Sesja najczęściej odbywa się w studiu fotograficznym, dlatego możliwe jest uzyskanie optymalnych warunków oświetleniowych. Co więcej, takie niecodzienne przeżycie to wspaniała rozrywka, która na długi czas zapada w pamięć.

 

Sesja portretowa w studiu fotograficznym

Nasza firma posiada nowoczesne studio fotograficzne, w którym realizujemy także sesje portretowe w Łodzi. Dysponujemy zaawansowanym sprzętem, pozwalającym nam na uzyskanie wyjątkowych efektów. Do indywidualnych sesji portretowych korzystamy też na życzenie klienta z usług profesjonalnego wizażu i usług fryzjerskich. W rezultacie możemy ograniczyć ingerencję retuszu komputerowego, choć w razie potrzeby zapewniamy również usługi w zakresie obróbki graficznej. W efekcie nasi klienci otrzymują najwyższej jakości fotografie, które są dopracowane pod każdym względem.

W razie dodatkowych pytań, związanych z naszymi sesjami portretowymi, pozostajemy do usług. Pamiętaj o tym, że taka sesja nie tylko może być wspaniałym wyborem dla ciebie, ale również unikatowym pomysłem na prezent dla bliskiej ci osoby.

Fotografia Tomasz Pawlak – sesja portretowa Łódź – jeżeli marzysz o profesjonalnej sesji fotograficznej, zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

Dlaczego u nas?

Fotografia jest nie tylko naszym zawodem, ale i pasją, naszym życiem. Nie traktujemy jej jako zajęcie „z doskoku”, ale w pełni oddaliśmy się jej praktykowaniu. Z pasją jest ściśle powiązane wykształcenie kierunkowe, wieloletnie doświadczenie, wystawy fotograficzne. Współpraca z nami, daje gwarancje najwyższej jakości materiału zdjęciowego, oraz mile spędzonego czasu w trakcie jego tworzenia.

Przede wszystkim kreatywność.

Obecna rola fotografii to ukazanie świata, który znamy z innego punktu widzenia. Chwila zatrzymania w biegu dnia codziennego. Dostrzeżenie elementów z naszego najbliższego otoczenia. Ubranie fotografowanych osób w estetykę artystyczną, sztukę kompozycji, grę światła. Dzięki temu kadry fotograficzne stają się utworami artystycznymi. Kreatywność to indywidualne podejście do tematu, nie powielane utartych schematów.

Wszystko jest na czas.

Realizacje fotograficzne to praca grupy osób.  Szanujemy ich zaangażowanie, pasję i oddanie zawodowe. Przeprowadzenie sesji zdjęciowej wymaga działań według ściśle założonego planu. Gwarantuje to uzyskanie zamierzonego efektu i zrealizowanie sesji na czas. Materiał fotograficzny otrzymasz zawsze w określonym wcześniej terminie. W profesjonalnej jakości i odpowiednim formacie graficznym.

Doświadczenie zawodowe.

Fotografia profesjonalna wymaga poświęceń, wyrzeczeń. Nie pozostawia chwili wolnego czasu. Daje w zamian ogromną satysfakcje, poczucie uszczęśliwiania ludzi. Uczestnictwa w najważniejszych momentach ich życia. Zdobyliśmy doświadczenie zawodowe i chętnie ofiarujemy wam nasze umiejętności podczas realizacji sesji fotograficznych, retuszu zdjęć, przygotowaniu materiału do druku. Podzielimy się zdobytym doświadczeniem i umiejętnościami zawodowymi podczas kursów i warsztatów fotograficznych. Zarazimy was pasją do fotografii.