Kursy Fotograficzne

Zawsze marzyłeś lub marzyłaś o tym, aby fotografować profesjonalnie? Zależy ci na tym, aby udoskonalić swój dotychczasowy warsztat fotograficzny? W takim razie, zapraszamy cię do zapoznania się z naszymi warsztatami – to unikatowa okazja do tego, aby spotkać się z najlepszymi fachowcami w tej dziedzinie i zgłębić tajniki światła, czasu i przestrzeni.

Napisano już sporo książek i stworzono mnóstwo szkoleń on-line dotyczących fotografii. Nic jednak nie zastąpi uczestnictwa w profesjonalnych zajęciach fotograficznych, odbywających się w formie warsztatowej pod okiem wykwalifikowanego, doświadczonego fotografa.

Nasza firma zajmuje się organizacją profesjonalnych warsztatów fotograficznych, które kierujemy do wszystkich osób, które chcą poznać fotografię od podszewki.

Podczas warsztatów otrzymasz kompleksowe przygotowanie dotyczące tworzenia wyjątkowych zdjęć najwyższej jakości. Obejmują one kwestie związane zarówno ze stroną techniczną, którą stanowi prawidłowa obsługa aparatu i poznanie jego możliwości, jak również stroną praktyczną, a więc tematy dotyczące właściwego kadrowania zdjęć, wykorzystania światła oraz końcowej obróbki materiałów. Po tych zajęciach na pewno zauważysz różnicę w swoich fotografiach!

 

Warsztaty fotograficzne – dla kogo?

  • dla spragnionych kompleksowej wiedzy
  • dla przyszłych fotografów zawodowych
  • dla artystycznych dusz
  • dla każdego, kto chce robić jeszcze lepsze zdjęcia
  • dla Ciebie 🙂

Jeżeli jesteś osobą zainteresowaną skorzystaniem z naszych warsztatów fotograficznych? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 730101014 lub mailowego tp1@op.pl

Warsztaty i kursy prowadzimy jaka zajęcia grupowe, indywidualne oraz w formie korepetycji. Zakres materiały jest dostosowany do twojego poziomu wiedzy. Od obsługi aparatu do skomplikowanych systemów oświetleniowych w fotografii studyjnej.

Fotografia Tomasz Pawlak – warsztaty fotograficzne Łódź – zachęcamy do wybrania naszych usług!

Dlaczego u nas?

Fotografia jest nie tylko naszym zawodem, ale i pasją, naszym życiem. Nie traktujemy jej jako zajęcie „z doskoku”, ale w pełni oddaliśmy się jej praktykowaniu. Z pasją jest ściśle powiązane wykształcenie kierunkowe, wieloletnie doświadczenie, wystawy fotograficzne. Współpraca z nami, daje gwarancje najwyższej jakości materiału zdjęciowego, oraz mile spędzonego czasu w trakcie jego tworzenia.

Przede wszystkim kreatywność.

Obecna rola fotografii to ukazanie świata, który znamy z innego punktu widzenia. Chwila zatrzymania w biegu dnia codziennego. Dostrzeżenie elementów z naszego najbliższego otoczenia. Ubranie fotografowanych osób w estetykę artystyczną, sztukę kompozycji, grę światła. Dzięki temu kadry fotograficzne stają się utworami artystycznymi. Kreatywność to indywidualne podejście do tematu, nie powielane utartych schematów.

Wszystko jest na czas.

Realizacje fotograficzne to praca grupy osób.  Szanujemy ich zaangażowanie, pasję i oddanie zawodowe. Przeprowadzenie sesji zdjęciowej wymaga działań według ściśle założonego planu. Gwarantuje to uzyskanie zamierzonego efektu i zrealizowanie sesji na czas. Materiał fotograficzny otrzymasz zawsze w określonym wcześniej terminie. W profesjonalnej jakości i odpowiednim formacie graficznym.

Doświadczenie zawodowe.

Fotografia profesjonalna wymaga poświęceń, wyrzeczeń. Nie pozostawia chwili wolnego czasu. Daje w zamian ogromną satysfakcje, poczucie uszczęśliwiania ludzi. Uczestnictwa w najważniejszych momentach ich życia. Zdobyliśmy doświadczenie zawodowe i chętnie ofiarujemy wam nasze umiejętności podczas realizacji sesji fotograficznych, retuszu zdjęć, przygotowaniu materiału do druku. Podzielimy się zdobytym doświadczeniem i umiejętnościami zawodowymi podczas kursów i warsztatów fotograficznych. Zarazimy was pasją do fotografii.