Kursy Fotograficzne

Zawsze marzyłeś lub marzyłaś o tym, aby fotografować profesjonalnie? Zależy ci na tym, aby udoskonalić swój dotychczasowy warsztat fotograficzny? W takim razie, zapraszamy cię do zapoznania się z naszymi warsztatami – to unikatowa okazja do tego, aby spotkać się z najlepszymi fachowcami w tej dziedzinie i zgłębić tajniki światła, czasu i przestrzeni.

Napisano już sporo książek i stworzono mnóstwo szkoleń on-line dotyczących fotografii. Nic jednak nie zastąpi uczestnictwa w profesjonalnych zajęciach fotograficznych, odbywających się w formie warsztatowej pod okiem wykwalifikowanego, doświadczonego fotografa.

Nasza firma zajmuje się organizacją profesjonalnych warsztatów fotograficznych, które kierujemy do wszystkich osób, które chcą poznać fotografię od podszewki.

Podczas warsztatów otrzymasz kompleksowe przygotowanie dotyczące tworzenia wyjątkowych zdjęć najwyższej jakości. Obejmują one kwestie związane zarówno ze stroną techniczną, którą stanowi prawidłowa obsługa aparatu i poznanie jego możliwości, jak również stroną praktyczną, a więc tematy dotyczące właściwego kadrowania zdjęć, wykorzystania światła oraz końcowej obróbki materiałów. Po tych zajęciach na pewno zauważysz różnicę w swoich fotografiach!

 

Warsztaty fotograficzne – dla kogo?

  • dla spragnionych kompleksowej wiedzy
  • dla przyszłych fotografów zawodowych
  • dla artystycznych dusz
  • dla każdego, kto chce robić jeszcze lepsze zdjęcia
  • dla Ciebie 🙂

Jeżeli jesteś osobą zainteresowaną skorzystaniem z naszych warsztatów fotograficznych? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 730101014 lub mailowego tp1@op.pl

Warsztaty i kursy prowadzimy jaka zajęcia grupowe, indywidualne oraz w formie korepetycji. Zakres materiały jest dostosowany do twojego poziomu wiedzy. Od obsługi aparatu do skomplikowanych systemów oświetleniowych w fotografii studyjnej.

Fotografia Tomasz Pawlak – warsztaty fotograficzne Łódź – zachęcamy do wybrania naszych usług!