Fotografia biznesowa Łódź

Często można spotkać się z powiedzeniem, że jeden obraz mówi więcej niż tysiąc słów. Ma ono również zastosowanie w kontekście biznesu. Oferujemy fachowe usługi fotografii biznesowej. Wykonujemy zdjęcia wizerunkowe, zbliżone charakterem do zdjęć biometrycznych i zgodne z formalnymi wymogami. Zadbamy o to, by wizerunek twojej firmy i pracowników był profesjonalny.

Fotografia korporacyjna ma szerokie zastosowanie – zdjęcia mogą być zamieszczone na stronie internetowej firmy, w jej folderach reklamowych i katalogach, a także mogą posłużyć do opublikowania na portalach społecznościowych jak Facebook czy LinkedIn. Mogą posłużyć ponadto jako profesjonalne zdjęcie do CV i innych dokumentów.

Jak odbywają się sesje biznesowe?

O tym, czy zdjęcia biznesowe rzeczywiście przyniosą oczekiwany rezultat, decyduje bardzo wiele czynników. Ważne są już same przygotowania – wybór jednolitego tła do zdjęć oraz zaplanowanie stylistyki w kontekście branży firmy. Kluczowy jest też strój, który powinien być stonowany oraz odpowiadać dress code’owi firmy.

Najczęściej sesje biznesowe odbywają się w studiu fotograficznym, które pozwala na uzyskanie właściwego otoczenia, między innymi pod kątem oświetlenia.

Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalną sesję biznesową?

Nie od dziś wiadomo, że „jak Cię widzą, tak Cię piszą”. Przysłowie to ma duże znaczenie również w kontekście fotografii biznesowej. Gdy przygotowujesz się do rozmowy o pracę albo wysyłasz swoje zgłoszenie do rekrutera, najczęściej musisz dołączyć aktualne zdjęcie. Oprócz tego, gdy już otrzymasz swoje wymarzone stanowisko, Twoje zdjęcie może znaleźć się we wspomnianych wcześniej katalogach firmowych, czy też na stronach internetowych. To tylko jedne z wielu powodów, dla których profesjonalna fotografia biznesowa jest dziś nieodłącznym elementem kreowania pozytywnego wizerunku i zyskuje coraz większe znaczenie.

Fotografia biznesowa u profesjonalnego fotografa w Łodzi

Co więcej, mając na uwadze fakt, jak szerokie może być zastosowanie zdjęć korporacyjnych, warto zamówić je u doświadczonego fotografa i nie próbować wykonywać zdjęć samodzielnie w domu. Osoby, które nie mają na co dzień styczności z fotografią biznesową, często mają kłopot związany z odpowiednim ustawieniem tła, czy też ilości wpadającego do pomieszczenia światła. Istotne jest też ustawienie fotografowanej osoby. To niuanse, o których wiedzę posiada doświadczony fotograf. Spełniające oczekiwania naszych klientów zdjęcia korporacyjne wykonywane są m.in. w studio w mieście Łódź. Pracując na wysokiej jakości, nowoczesnym sprzęcie i łącząc umiejętności z doświadczeniem, jesteśmy w stanie wykonać satysfakcjonujące, odpowiednie do danego stanowiska, a także osobowości zdjęcia.

Jeśli masz dodatkowe pytania, dotyczące fotografii biznesowej, korporacyjnej,  wizerunkowej zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie 730101014 lub mailowo tp1@op.pl

Zdjęć wyceniamy indywidualnie, przy poznaniu oczekiwań.

Fotografia Tomasz Pawlak – zdjęcia biznesowe Łódź – gdy chcesz zamówić profesjonalną sesję biznesową, jesteśmy do Twojej dyspozycji!