Zdjęcia wizerunkowe

Często można spotkać się z powiedzeniem, że jeden obraz mówi więcej niż tysiąc słów. Ma ono również zastosowanie w kontekście biznesu. Oferujemy fachowe usługi fotografii biznesowej. Wykonujemy zdjęcia wizerunkowe, zbliżone charakterem do zdjęć biometrycznych i zgodne z formalnymi wymogami. Zadbamy o to, by wizerunek twojej firmy i pracowników był profesjonalny.

Fotografia korporacyjna ma szerokie zastosowanie – zdjęcia mogą być zamieszczone na stronie internetowej firmy, w jej folderach reklamowych i katalogach, a także mogą posłużyć do opublikowania na portalach społecznościowych jak Facebook czy LinkedIn. Mogą posłużyć ponadto jako profesjonalne zdjęcie do CV i innych dokumentów.

Jak odbywają się sesje biznesowe?

O tym, czy zdjęcia biznesowe rzeczywiście przyniosą oczekiwany rezultat, decyduje bardzo wiele czynników. Ważne są już same przygotowania – wybór jednolitego tła do zdjęć oraz zaplanowanie stylistyki w kontekście branży firmy. Kluczowy jest też strój, który powinien być stonowany oraz odpowiadać dress code’owi firmy.

Najczęściej sesje biznesowe odbywają się w studiu fotograficznym, które pozwala na uzyskanie właściwego otoczenia, między innymi pod kątem oświetlenia.

Jeśli masz dodatkowe pytania, dotyczące fotografii korporacyjnej, biznesowej, wizerunkowej zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie 730101014 lub mailowo tp1@op.pl

Zdjęć wyceniamy indywidualnie, przy poznaniu oczekiwań.

Fotografia Tomasz Pawlak – zdjęcia biznesowe Łódź – gdy chcesz zamówić profesjonalną sesję biznesową, jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Dlaczego u nas?

Fotografia jest nie tylko naszym zawodem, ale i pasją, naszym życiem. Nie traktujemy jej jako zajęcie „z doskoku”, ale w pełni oddaliśmy się jej praktykowaniu. Z pasją jest ściśle powiązane wykształcenie kierunkowe, wieloletnie doświadczenie, wystawy fotograficzne. Współpraca z nami, daje gwarancje najwyższej jakości materiału zdjęciowego, oraz mile spędzonego czasu w trakcie jego tworzenia.

Przede wszystkim kreatywność.

Obecna rola fotografii to ukazanie świata, który znamy z innego punktu widzenia. Chwila zatrzymania w biegu dnia codziennego. Dostrzeżenie elementów z naszego najbliższego otoczenia. Ubranie fotografowanych osób w estetykę artystyczną, sztukę kompozycji, grę światła. Dzięki temu kadry fotograficzne stają się utworami artystycznymi. Kreatywność to indywidualne podejście do tematu, nie powielane utartych schematów.

Wszystko jest na czas.

Realizacje fotograficzne to praca grupy osób.  Szanujemy ich zaangażowanie, pasję i oddanie zawodowe. Przeprowadzenie sesji zdjęciowej wymaga działań według ściśle założonego planu. Gwarantuje to uzyskanie zamierzonego efektu i zrealizowanie sesji na czas. Materiał fotograficzny otrzymasz zawsze w określonym wcześniej terminie. W profesjonalnej jakości i odpowiednim formacie graficznym.

Doświadczenie zawodowe.

Fotografia profesjonalna wymaga poświęceń, wyrzeczeń. Nie pozostawia chwili wolnego czasu. Daje w zamian ogromną satysfakcje, poczucie uszczęśliwiania ludzi. Uczestnictwa w najważniejszych momentach ich życia. Zdobyliśmy doświadczenie zawodowe i chętnie ofiarujemy wam nasze umiejętności podczas realizacji sesji fotograficznych, retuszu zdjęć, przygotowaniu materiału do druku. Podzielimy się zdobytym doświadczeniem i umiejętnościami zawodowymi podczas kursów i warsztatów fotograficznych. Zarazimy was pasją do fotografii.