Zdjęcia wizerunkowe

Często można spotkać się z powiedzeniem, że jeden obraz mówi więcej niż tysiąc słów. Ma ono również zastosowanie w kontekście biznesu. Oferujemy fachowe usługi fotografii biznesowej. Wykonujemy zdjęcia wizerunkowe, zbliżone charakterem do zdjęć biometrycznych i zgodne z formalnymi wymogami. Zadbamy o to, by wizerunek twojej firmy i pracowników był profesjonalny.

Fotografia korporacyjna ma szerokie zastosowanie – zdjęcia mogą być zamieszczone na stronie internetowej firmy, w jej folderach reklamowych i katalogach, a także mogą posłużyć do opublikowania na portalach społecznościowych jak Facebook czy LinkedIn. Mogą posłużyć ponadto jako profesjonalne zdjęcie do CV i innych dokumentów.

Jak odbywają się sesje biznesowe?

O tym, czy zdjęcia biznesowe rzeczywiście przyniosą oczekiwany rezultat, decyduje bardzo wiele czynników. Ważne są już same przygotowania – wybór jednolitego tła do zdjęć oraz zaplanowanie stylistyki w kontekście branży firmy. Kluczowy jest też strój, który powinien być stonowany oraz odpowiadać dress code’owi firmy.

Najczęściej sesje biznesowe odbywają się w studiu fotograficznym, które pozwala na uzyskanie właściwego otoczenia, między innymi pod kątem oświetlenia.

Jeśli masz dodatkowe pytania, dotyczące fotografii korporacyjnej, biznesowej, wizerunkowej zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie 730101014 lub mailowo tp1@op.pl

Zdjęć wyceniamy indywidualnie, przy poznaniu oczekiwań.

Fotografia Tomasz Pawlak – zdjęcia biznesowe Łódź – gdy chcesz zamówić profesjonalną sesję biznesową, jesteśmy do Twojej dyspozycji!