Zdjęcia biometryczne

Chcesz wyrobić dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy? Jednym z wymogów jest posiadanie odpowiednich zdjęć. Jeżeli chcesz je wykonać szybko i profesjonalnie. Zgodnie z obowiązującymi wymaganiami i wytycznymi Ministerstwa Cyfryzacji zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług w śródmieściu Łodzi!

Dokumentami ze zdjęciem posługujemy się na co dzień. Dzięki nim, możemy łatwo potwierdzić swoją tożsamość przy korzystaniu z różnego rodzaju usług oraz załatwianiu wielu spraw.

 • zdjęcia do dowodu osobistego
 • zdjęcia paszportowe
 • zdjęcia do wiz europejskich
 • zdjęcia wiza USA
 • zdjęcia wizy krajów azjatyckich
 • zdjęcie do karty pobytu
 • zdjęcie do prawa jazdy
 • zdjęcie do karty kierowcy
 • zdjęcie do dyplomu wyższej uczelni
 • zdjęcie prawa wykonywania zawody
 • legitymacja szkolna
 • identyfikator zawodowy

W naszym studiu fotograficznym wykonujemy profesjonalne zdjęcia do dokumentów – zdjęcie do dowodu, zdjęcie do dyplomu, zdjęcie do paszportu, zdjęcie do prawa jazdy, zdjęcie do legitymacji  i innych. Mimo sztywnych ram narzucanych nam przez wymogi prawne, zapewniamy indywidualne podejście w kwestii odpowiedniego oświetlenia oraz wyboru wersji fotografii, która najbardziej przypada klientowi do gustu. Wykonujemy również retusz zdjęć w cenie usługi.

Poza wersją drukowaną w prawidłowym rozmiarze, związanym z wymogami prawnymi, udostępniamy  także wersję cyfrową umożliwiającą złożenie wniosków przez profil zaufany. Wersja elektroniczna wysyłana jest na adres e-mail, albo kopiowana na nośnik cyfrowy klienta.

Cena zdjęć do dokumentów?

To 40 zł  za 8 wywołanych zdjęć i wersję elektroniczną. Zdjęcia do dyplomu wyższej uczelni 45 zł za 4 sztuk wersji papierowej i 50 zł za 8 szt na papierze. W cenie przesłanie wersji cyfrowej na podany adres email,

Możliwość wykonania zdjęć przez całą dobę  Łódź ul : Narutowicza 47 lok 1 parter oraz Piotrkowska 25 lewa oficyna. Po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej 730101014.

Fotografia Tomasz Pawlak – zdjęcia do dokumentów Łódź – zachęcamy do wybrania naszych usług!

Dlaczego u nas?

Fotografia jest nie tylko naszym zawodem, ale i pasją, naszym życiem. Nie traktujemy jej jako zajęcie „z doskoku”, ale w pełni oddaliśmy się jej praktykowaniu. Z pasją jest ściśle powiązane wykształcenie kierunkowe, wieloletnie doświadczenie, wystawy fotograficzne. Współpraca z nami, daje gwarancje najwyższej jakości materiału zdjęciowego, oraz mile spędzonego czasu w trakcie jego tworzenia.

Przede wszystkim kreatywność.

Obecna rola fotografii to ukazanie świata, który znamy z innego punktu widzenia. Chwila zatrzymania w biegu dnia codziennego. Dostrzeżenie elementów z naszego najbliższego otoczenia. Ubranie fotografowanych osób w estetykę artystyczną, sztukę kompozycji, grę światła. Dzięki temu kadry fotograficzne stają się utworami artystycznymi. Kreatywność to indywidualne podejście do tematu, nie powielane utartych schematów.

Wszystko jest na czas.

Realizacje fotograficzne to praca grupy osób.  Szanujemy ich zaangażowanie, pasję i oddanie zawodowe. Przeprowadzenie sesji zdjęciowej wymaga działań według ściśle założonego planu. Gwarantuje to uzyskanie zamierzonego efektu i zrealizowanie sesji na czas. Materiał fotograficzny otrzymasz zawsze w określonym wcześniej terminie. W profesjonalnej jakości i odpowiednim formacie graficznym.

Doświadczenie zawodowe.

Fotografia profesjonalna wymaga poświęceń, wyrzeczeń. Nie pozostawia chwili wolnego czasu. Daje w zamian ogromną satysfakcje, poczucie uszczęśliwiania ludzi. Uczestnictwa w najważniejszych momentach ich życia. Zdobyliśmy doświadczenie zawodowe i chętnie ofiarujemy wam nasze umiejętności podczas realizacji sesji fotograficznych, retuszu zdjęć, przygotowaniu materiału do druku. Podzielimy się zdobytym doświadczeniem i umiejętnościami zawodowymi podczas kursów i warsztatów fotograficznych. Zarazimy was pasją do fotografii.