Zdjęcia do dokumentów Łódź

Chcesz wyrobić dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy? Jednym z wymogów jest posiadanie odpowiednich zdjęć. Jeżeli chcesz je wykonać szybko i profesjonalnie. Zgodnie z obowiązującymi wymaganiami i wytycznymi Ministerstwa Cyfryzacji zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług w śródmieściu Łodzi!

Dokumentami ze zdjęciem posługujemy się na co dzień. Dzięki nim, możemy łatwo potwierdzić swoją tożsamość przy korzystaniu z różnego rodzaju usług oraz załatwianiu wielu spraw.

 • zdjęcia do dowodu osobistego
 • zdjęcia paszportowe
 • zdjęcia do wiz europejskich
 • zdjęcia wiza USA
 • zdjęcia wizy krajów azjatyckich
 • zdjęcie do karty pobytu
 • zdjęcie do prawa jazdy
 • zdjęcie do karty kierowcy
 • zdjęcie do dyplomu wyższej uczelni
 • zdjęcie prawa wykonywania zawody
 • legitymacja szkolna
 • identyfikator zawodowy

W naszym studiu fotograficznym wykonujemy profesjonalne zdjęcia do dokumentów – zdjęcie do dowodu, zdjęcie do dyplomu, zdjęcie do paszportu, zdjęcie do prawa jazdy, zdjęcie do legitymacji  i innych. Mimo sztywnych ram narzucanych nam przez wymogi prawne, zapewniamy indywidualne podejście w kwestii odpowiedniego oświetlenia oraz wyboru wersji fotografii, która najbardziej przypada klientowi do gustu. Wykonujemy również retusz zdjęć w cenie usługi.

Poza wersją drukowaną w prawidłowym rozmiarze, związanym z wymogami prawnymi, udostępniamy  także wersję cyfrową umożliwiającą złożenie wniosków przez profil zaufany. Wersja elektroniczna wysyłana jest na adres e-mail, albo kopiowana na nośnik cyfrowy klienta.

Cena zdjęć do dokumentów?

To 40 zł  za 8 wywołanych zdjęć i wersję elektroniczną. Zdjęcia do dyplomu wyższej uczelni 45 zł za 4 sztuk wersji papierowej i 50 zł za 8 sztuk na papierze. W cenie przesłanie wersji cyfrowej na podany adres email,

Możliwość wykonania zdjęć przez całą dobę  Łódź ul : Polskiej Organizacji Wojskowej 28 oraz Piotrkowska 25 lewa oficyna. Po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej 730101014.

Fotografia Tomasz Pawlak – zdjęcia do dokumentów Łódź – zachęcamy do wybrania naszych usług!

Poszukujesz profesjonalnego fotografa w Łodzi, który wykona dla Ciebie zdjęcie do dowodu osobistego? Jesteś we właściwym miejscu! Zdjęcie do dowodu musi mieć specyficzne wymiary i standardy, które my doskonale znamy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży fotograficznej, zapewniamy zdjęcia zgodne z wymaganymi normami, a jednocześnie wyróżniające się jakością i estetyką.

Lokalizacja naszego studia fotograficznego w Łodzi sprawia, że łatwo do nas dotrzesz i sprawnie wykonasz zdjęcia do dokumentów. Dbamy o komfort naszych klientów, oferując przyjazną atmosferę i szybką realizację zlecenia. Jeżeli chcesz, aby Twoje zdjęcie do dowodu osobistego było wykonane profesjonalnie, zachęcamy do kontaktu.

Wielki dzień zbliża się wielkimi krokami? Obrona pracy dyplomowej to wyjątkowy moment w życiu każdej osoby. Warto zatem zadbać o to, by zdjęcie dołączane do dyplomu oddawało Twoją pewność siebie i profesjonalizm.

Jeżeli szukasz fotografa w Łodzi, który wykona dla Ciebie profesjonalne zdjęcie do dyplomu, to trafiłeś pod właściwy adres. Nasza oferta skierowana jest do absolwentów, którzy chcą, aby ich zdjęcie do dyplomu prezentowało się elegancko i profesjonalnie. Zrozumienie oczekiwań klienta oraz dbałość o detale to nasz priorytet.

Dzięki lokalizacji w centrum Łodzi jesteśmy dostępni dla szerokiego grona klientów. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na sesję, podczas której uwiecznimy Twój sukces na zdjęciu.