Zdjęcie do dowodu osobistego

ZADZWOŃ
ADRES
ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 28
90-248 Łódź
Czynne 8-18
ul.Piotrkowska 25, Łódź
Czynne 11-19
Weekendy i inne godziny proszę umawiać się telefonicznie:
730101014

EMAIL

Zdjęcie do dowodu osobistego to nie tylko formalność. To Twoja wizytówka, która może być z Tobą przez wiele lat. Dlatego warto zadbać, aby były one wykonane z największą starannością. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam dostosować sesję tak, aby spełnić wszystkie wymagania formalne, a jednocześnie wydobyć Twoją naturalną urodę.

Nasze studio fotograficzne zlokalizowane w centrum Łodzi, dzięki czemu bez problemu do nas dotrzesz i wykonasz profesjonalne zdjęcie do dokumentów.

Zdjęcie do dowodu osobistego dla dziecka

Jeśli fotografujemy malucha poniżej 5 roku życia, dopuszczalne jest, aby miał zamknięte oczy, otwarte usta czy uśmiech na twarzy. Ważne, aby twarz dziecka była dobrze eksponowana – nie zakryta włosami czy innymi przedmiotami. Głowa powinna być ustawiona frontalnie, a tło jednolite i jasne – bez obecności innych osób w kadrze. Wskazane jest zabranie ulubionej zabawki malucha, która pomoże skupić jego uwagę. W przypadku starszych dzieci, zalecamy przeprowadzenie rozmowy na temat celu wizyty u nas w salonie przed przybyciem. Przygotowanie dziecka do sesji zdjęciowej sprawi, że będzie ono bardziej zrelaksowane podczas pobytu w naszym salonie fotograficznym.

Zdjęcie do dowodu osobistego – dlaczego zaufać specjaliście

Dobrze wykonane zdjęcie do dowodu osobistego czy paszportu to nie tylko zgodność z wymogami, ale także estetyka i naturalność. Jako doświadczony fotograf z Łodzi, znam techniki, które pozwolą Ci dobrze wyglądać na zdjęciach, niezależnie od rodzaju dokumentu.

Nasze studio znajduje się w niezwykle dogodnej lokalizacji – tuż obok Urzędu Paszportowego w Łodzi. Ta bliskość pozwoli Ci zaoszczędzić czas i energię. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i oferujemy możliwość wykonania zdjęcia w dogodnym dla Ciebie terminie – nawet przez całą dobę w przypadku wcześniejszego umówienia terminu.