Zdjęcie do karty pobytu Łódź

ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 28
90-248 Łódź
Czynne 8-18
ul.Piotrkowska 25, Łódź
Czynne 11-19
Weekendy i inne godziny proszę umawiać się telefonicznie:
730101014

Planujesz ubiegać się o kartę pobytu? Potrzebujesz profesjonalnego fotografa w Łodzi, który przygotuje dla Ciebie idealne zdjęcie do karty pobytu? Zgłoś się do nas na tomaszpawlakfotograf.pl. Znamy wszystkie wymogi związane ze zdjęciami do karty pobytu i zapewniamy, że nasze zdjęcia zawsze są zgodne z najnowszymi wytycznymi.

Profesjonalizm i doświadczenie – fotograf Tomasz Pawlak z Łodzi

Każde zdjęcie do dokumentów, w tym zdjęcie do karty pobytu, musi spełniać konkretne wymogi. Prawidłowe tło, oświetlenie, pozowanie – wszystko to musi być dokładnie tak, jak powinno. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, gwarantujemy zdjęcia, które zawsze są zgodne z wymogami.

Oferujemy nie tylko zdjęcia do karty pobytu. Jesteśmy specjalistami w przygotowywaniu zdjęć do różnych dokumentów. Potrzebujesz zdjęcia do paszportu lub zdjęcia do dowodu osobistego? Serdecznie zapraszamy do naszego studia. Zależy nam, aby nasze usługi były dostępne dla każdego. Każde zdjęcie biometryczne kosztuje tylko 40 zł (w tym 8 kopii papierowych + wersja elektroniczna wysyłana na adres mailowy).

Komfort i wygoda – lokalizacja studia fotograficznego w Łodzi

Nasza oferta to usługi typowo lokalne. Studio znajduje się w bliskiej odległości od urzędu paszportowego, a po wcześniejszym umówieniu, zdjęcie możemy zrobić dla Ciebie w dowolnym czasie – nawet przez całą dobę.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli szukasz profesjonalnego fotografa, który przygotuje dla Ciebie zdjęcie do karty pobytu w Łodzi, fotograf Łódź – Tomasz Pawlak – jest do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami i umów się na sesję. Zadbamy o wszystko, a Ty będziesz mógł skupić się na innych aspektach swojej aplikacji o kartę pobytu.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi innymi usługami, takimi jak zdjęcie do paszportu czy zdjęcie do dowodu osobistego. Jesteśmy pewni, że nasza oferta spełni wszystkie Twoje oczekiwania.